-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютер (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»)
Оголошено тендер
255 302.77
UAH
Номер:
89be5d8d54044828af44afe57a3846cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-22-011795-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Акціонерне товариство «Оператор ринку»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, м. Київ, вул.Петлюри Симона, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство «Оператор ринку»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, м. Київ, вул.Петлюри Симона, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
255 302.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютер (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
22.06.2026 14:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума255 302.77 UAH