-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-260_80530000-8 - Послуги у сфері професійної підготовки (Послуга з професійного навчання за професією "Монтувальник шин")
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-007406-a
Завершена
12 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
2ac8dfca1db144b7a5b6dcc69030a78d
Внутрішній номер закупівлі:
29609046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-007406-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина ГРУЩЕНКО +380671239986 gruschenko.marina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 13:57 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 13:57 - 30.06.2026 15:00
Аукціон:
з 01.07.2026 11:45
Період кваліфікації:
30.06.2026 15:00 - 27.07.2026 09:55
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 000.00 80530000-8 - Послуги у сфері професійної підготовки (Послуга з професійного навчання за професією "Монтувальник шин")