-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з професійного навчання за професією "Монтувальник шин"
Оголошено тендер
14 400.00
UAH
Номер:
f265a75f05ec440a91ee721b8717e391
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-22-008662-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
14 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з професійного навчання за професією "Монтувальник шин"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування:
22.06.2026 13:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума14 400.00 UAH