-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Віктора Некрасова, 12-А, пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-000890-a
Завершена
4 445 156.40
UAH з ПДВ
Номер:
a57def767c54489b91a5795e73849211
Внутрішній номер закупівлі:
29602658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-000890-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393735
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 22/17 оф. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Смаровоз Ігор Олександрович 380444251072 ujkg_podilrda@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 445 156.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 09:36 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 09:36 - 06.07.2026 10:00
Аукціон:
з 07.07.2026 11:54
Період кваліфікації:
06.07.2026 10:00 - 09.07.2026 16:21
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 445 156.40 Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Віктора Некрасова, 12-А, пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації