-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Віктора Некрасова, 12-А, пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації
Оголошено тендер
4 445 156.40
UAH
Номер:
a69a7fdf1d9c4b22adb35dd51dec5fa5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-22-001308-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393735
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 22/17 оф. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393735
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 22/17 оф. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 445 156.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Віктора Некрасова, 12-А, пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
22.06.2026 09:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6092 - Реалізація проектів (заходів) з відновлення об’єктів житлового фонду, пошкоджених / знищених внаслідок збройної агресії, за рахунок коштів місцевих бюджетів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума4 445 156.40 UAH