-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сидіння для унітазу, шланг для душу силіконовий, лійка для ручного душу, сифон для умивальника з гнучкою гофрою, труба гофрована для унітазу, вилив для змішувача (гусак) для ванни, вилив для змішувача (гусак) високий для мийки
Тендер Prozorro UA-2026-06-20-000240-a
Завершена
75 253.33
UAH з ПДВ
Номер:
684ebdf68bd54a62ab0d1c1b077104f3
Внутрішній номер закупівлі:
29600797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-20-000240-a
Замовник:
Військова частина А 7234
×
-
Код ЄДРПОУ:
08371339
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м. Трускавець, вул. Городище,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Турик +380324767798 zakupivli25@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 253.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.06.2026 12:32 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2026 12:32 - 29.06.2026 00:15
Аукціон:
30.06.2026 15:47 - 30.06.2026 16:16
Період кваліфікації:
30.06.2026 16:16 - 11.07.2026 16:08
Період завантаження договору:
17.07.2026 00:00 - 27.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴75 253.33 Сидіння для унітазу, шланг для душу силіконовий, лійка для ручного душу, сифон для умивальника з гнучкою гофрою, труба гофрована для унітазу, вилив для змішувача (гусак) для ванни, вилив для змішувача (гусак) високий для мийки