• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сидіння для унітазу, шланг для душу силіконовий, лійка для ручного душу, сифон для умивальника з гнучкою гофрою, труба гофрована для унітазу, вилив для змішувача (гусак) для ванни, вилив для змішувача (гусак) високий для мийки

Завершена

75 253.33 UAH з ПДВ
Період оскарження: 20.06.2026 12:32 - 26.06.2026 00:00
Вимога
Є відповідь

Невідповідність

Номер: 1e040b4f2238453cabebfacea43a67e8
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-20-000240-a.a4
Назва: Невідповідність
Вимога:
Шановний Замовнику! Прошу відхилити пропозицію ФОП Черненко, адже вона не відповідає технічній специфікації, а саме. Запропонований сифон Сифон для умивальника з гнучкою гофроюТМ SoloPlast“Тюльпан” Т-0115 НЕ ВІДПОВІДАЄ ТЕХНІЧНИМ ВИМОГАМ, Вами вимагався Випуск: гнучка труба 80 см, проте запропонований сифон має гнучку трубу довжиною 60 см. Це можна перевірити на офіційному сайті виробника за посиланням https://soloplast.com.ua/product/syfon-tyulpan/. Учасник надала недостовірну інформацію, чим ввела Вас в оману та спотворила результати розгляду. Прошу відхилити пропозицію, як таку, що не відповідає технічному завданню
Пов'язані документи: Замовник
Вирішення: Шановний учасник! Замовник звернувся за розясненням до Учасника ФОП "Черненко Людмила Андріївна" і отримав від нього відповідь. Лист - додається.
Статус вимоги: Відхилено
Вимога
Є відповідь

НЕВІДПОВІДНІСТЬ

Номер: 014b02ef86e4456181313db3a779e98a
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-20-000240-a.a3
Назва: НЕВІДПОВІДНІСТЬ
Вимога:
Доброго дня. Шановний Учасник, про що ви пишете? Замовником було чітко прописано в документації Додаток 2 Розділ 2 Пункт 1, а саме - "Товар, запропонований Учасником, повинен відповідати технічним вимогам, встановленим у додатку 2 до тендерної документації із зазначенням торгової марки, моделі (артикулу) та конкретні технічні характеристики." Вами не було вказано, що саме за модель сифону пропонується – позиція №4, це не дає можливості ідентифікувати товар на відповідність вимогам! Про що можна сперечатись ? По-друге, позиція №7 вилив, на фото у Замовника саме з внутрішнім різьбленням, Ви в свою чергу пропонуєте із зовнішнім! І По-третє вам було надано можливість виправлення невідповідності яку не мали надавати, Ви ж в свою чергу виправили помилки не в повній мірі, отже Ваша пропозиція має бути відхилена як така, що не відповідає вимогам документації! Дякую, тихого нам всім дня!
Пов'язані документи: Учасник
Вирішення: Тендерну пропозицію було повторно розглянуто.
Статус вимоги: Відхилено
Вимога
Є відповідь

Відповідь

Номер: 89ccf52dcf684975a423789f4d6191f0
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-20-000240-a.a2
Назва: Відповідь
Вимога:
Шановний Замовнику! Не погоджуємося з доводами, викладеними у вимозі ФОП Черненко Людмили Андріївни, оскільки вони ґрунтуються на припущеннях та не підтверджені жодними належними доказами. Щодо позиції №4 повідомляємо, що посилання заявника на наявність у виробника декількох моделей сифонів не є доказом невідповідності запропонованого товару вимогам тендерної документації. Наведений перелік моделей лише свідчить про асортимент виробника та не підтверджує, що запропонований нами товар не відповідає вимогам Замовника. Крім того, частина моделей, зазначених у вимозі, має інші технічні характеристики та не відповідає технічному завданню Замовника, а тому їх перелік не може бути підставою для висновку про невідповідність нашої пропозиції. Щодо позиції №7 зазначаємо, що тендерною документацією Замовника не було встановлено вимог щодо типу різьби, внутрішнього чи зовнішнього різьблення виливу, а також не визначено обмежень щодо конструкції приєднання. Отже, твердження заявника про неможливість монтажу на більшість змішувачів є його власним суб’єктивним припущенням, яке не ґрунтується на вимогах тендерної документації та не підтверджене жодними доказами. Відповідно до принципів здійснення публічних закупівель оцінка тендерної пропозиції повинна здійснюватися виключно на підставі вимог тендерної документації та документів, поданих учасником. Вимога іншого учасника не містить належних доказів невідповідності нашої пропозиції встановленим вимогам. Просимо Замовника не брати до уваги необґрунтовані припущення іншого учасника та здійснювати розгляд нашої тендерної пропозиції відповідно до вимог тендерної документації та чинного законодавства.
Пов'язані документи:

Документів не завантажено.

Вирішення: Тендерну пропозицію було повторно розглянуто.
Статус вимоги: Відхилено
Вимога
Є відповідь

Невідповідність

Номер: 1d7afd20395f4e8791309aa496809238
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-20-000240-a.a1
Назва: Невідповідність
Вимога:
Вітаю. Шановний Замовник виправлення невідповідностей в даному випадку не можливо, ви не мали надавти учаснику виправлення даних невідповідностей оскільки це суперечить принципам та правилам публічних закупівель. Зміна назви товару чи його ключових технічних характеристик за допомогою механізму 24 годин не допускається якщо виправлення призводить до зміни предмета закупівлі, марки, моделі або найменування товару, це вважається поданням нової пропозиції та є підставою для відхилення. Окрім того Учасник не вказав по позиції №4 що саме за модель сифону пропонує, оскільки у ТМ SoloPlast Тюльпан є близько 10 моделей сифонів: Т0005, Т0305, Т0215, Т0405, Т0315, Т0415, Т0116, Т0115, Т0516, Т0515, з різними тех характеристиками, що унеможливлює ідентифікувати товар та порівняти відповідність технічним вимогам! Посилання на сайт виробника - https://soloplast.com.ua/product-category/syfony/syfony-dlya-umyvalnykiv-myjok-ta-rakovyn/ Що стосується позиції №7 то учасник пропонує вилив Zerix моделі YUB, який має зовнішнє різьблення, що не дасть Замовнику можливлсті змонтувати його на більшість змішувачів. Замовник може надати учаснику 24 години на виправлення невідповідностей тільки один раз. Виходячи з вищезазначено пропозиція Учасника ФОП Хомюк М.В. має бути відхилена як така, що не відповідає вимогам Замовника.
Пов'язані документи:

Документів не завантажено.

Вирішення: Оскільки Учасник у своїй пропозиції у Додатку 2 « ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ЩОДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ» вказав найменування предмету закупівлі і його технічні характеристики, але не вказав торгової марки, моделі (артикулу), то відповідно Замовник не може ідентифікувати предмет закупівлі на відповідність заявленим технічним характеристикам. Тому йому і було надано 24 години на усунення невідповідностей. Заборонено змінювати сам предмет закупівлі. Якщо ж учасник уточнює модель, марку чи конкретний артикул товару - це класичне виправлення невідповідності, для якого й створено механізм 24 годин.
Статус вимоги: Відхилено