-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-012204-a
Завершена
4 276 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
95777411651d4cd790ef30d88753413e
Внутрішній номер закупівлі:
29599522
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-012204-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23357437
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця 128-ї Бригади Тероборони (Курчатова), будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Лавров +380635351245 ol.kptim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 276 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 16:45 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 16:45 - 27.06.2026 01:00
Аукціон:
з 29.06.2026 12:26
Період кваліфікації:
27.06.2026 01:00 - 03.07.2026 12:34
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 276 000.00 Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані