-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані
Оголошено тендер
4 276 000.00
UAH
Номер:
12546853b1554e27a808aaa57adc0928
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-19-013331-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23357437
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця 128-ї Бригади Тероборони (Курчатова), будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23357437
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця 128-ї Бригади Тероборони (Курчатова), будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 276 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулиць
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.06.2026 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума4 209 821.08 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7470 - Інша діяльність у сфері дорожнього господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума66 178.92 UAH