• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Футболки та сорочки

Торги не відбулися

55 227.90 UAH без ПДВ
Номер: 25c454aeadd0412ab11bcf0c52c3226b
Внутрішній номер закупівлі: 29598849
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-011525-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
Контактна особа: Макаренко Костянтин Вікторович 380930906703 locomotive.company@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 55 227.90 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.06.2026 15:57 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2026 15:57 - 29.06.2026 12:00
Аукціон: з 30.06.2026 11:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴55 227.90 Лот 1 - Футболки та сорочки