-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Футболки та сорочки
Оголошено тендер
66 273.48
UAH
Номер:
8415a35147c34752857045451c242c5f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-19-013282-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865759
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вулиця Лисенка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865759
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вулиця Лисенка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
66 273.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Футболки та сорочки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18330000-1 Футболки та сорочки
Дата опублікування:
19.06.2026 15:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Забезпечення потреби філії "Локомотивна компанія" у спецодязі
-
Дата публікації:
19.06.2026 15:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума66 273.48 UAH