-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічна теплоізоляція K-FLEX 06х1000-30 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-011096-a
Завершена
1 499 583.47
UAH з ПДВ
Номер:
925aad7e3f5b458a98146886f705195e
Внутрішній номер закупівлі:
29598400
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-011096-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13711949
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коротенко Роман Олегович 380503164749 yobrovteplo@ukr.net http://brovteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 499 583.47 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 15:39 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 15:39 - 27.06.2026 17:00
Аукціон:
29.06.2026 13:24 - 29.06.2026 13:47
Період кваліфікації:
29.06.2026 13:47 - 06.07.2026 14:44
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 499 583.47 Технічна теплоізоляція K-FLEX 06х1000-30 або еквівалент