• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Технічна теплоізоляція K-FLEX 06х1000-30 або еквівалент

Оголошено тендер

1 499 583.47 UAH
Номер: cf5697dad5454f62a3e6dce08134eae2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-19-012969-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
Очікувана вартість: 1 499 583.47 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічна теплоізоляція K-FLEX 06х1000-30 або еквівалент
Примітки: протокол УО від 15.06.2026
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 19.06.2026 15:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Технічна теплоізоляція K-FLEX 06х1000-30 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 3740 метр квадратний
Період постачання до 31.07.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 499 583.47 UAH