• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

33690000-3 Лікарські засоби різні

Закупівля здійснюється згідно Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 1178 від 12 жовтня 2022 р (зі змінами та доповненнями)

Завершена

5 520 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7d78e701dfdd472db1daaf0da03a0ddf
Внутрішній номер закупівлі: 29597301
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-010004-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Херсонська обласна клінічна лікарня" Херсонської обласної ради
Контактна особа: Бабич Альона +0552423670 economist_xokl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 520 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.06.2026 15:03 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2026 15:03 - 30.06.2026 13:00
Аукціон: з 01.07.2026 13:09
Період кваліфікації: 30.06.2026 13:00 - 02.07.2026 14:28
Період завантаження договору: 08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 520 000.00 Лабораторні реактиви