• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33690000-3 Лікарські засоби різні

Оголошено тендер

5 520 000.00 UAH
Номер: 7dadc9b675f14e2aab2f57ab4533e8b5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-19-006009-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Херсонська обласна клінічна лікарня" Херсонської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Херсонська обласна клінічна лікарня" Херсонської обласної ради
Очікувана вартість: 5 520 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Примітки: Закупівля здійснюється згідно Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 1178 від 12 жовтня 2022 р (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 19.06.2026 11:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лабораторні реактиви
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 187 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти отримані від НСЗУ
Сума5 000 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума520 000.00 UAH