-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (витратні матеріали для стерилізатора «PL 70/1» - Картридж з стерилізуючим розчином H2O2 (перекисом водню)) НК 024:2023 - 44835 - Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-008976-a
Завершена
522 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
29af5ec1bdf34b96807e2f9ac7c027c2
Внутрішній номер закупівлі:
29596286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-008976-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Симоненко +380660603785, +380532609547 plan@okl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
522 720.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стерилізуючий розчин Steelco Pro PL 70 (10 картриджів по 1 циклу) - Картридж з стерилізуючим розчином H2O2 (перекисом водню)
×
-
НК 024:2023:
44835 Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню
Кількість
40 коробка
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЛФОМЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40608891
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Мирного Панаса будинок 11 офіс 1/7
Ціна пропозиції
522 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.06.2026 14:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9650bd0f8d634e948430a22c1e9f85aa
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-19-008976-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЛФОМЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40608891
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Мирного Панаса будинок 11 офіс 1/7
Номер договору:
417/6
Сума договору:
522 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
435 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
19.06.2026 14:22
Статус:
Підписаний