• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

ДК 021:2015 - 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (витратні матеріали для стерилізатора «PL 70/1» - Картридж з стерилізуючим розчином H2O2 (перекисом водню)) НК 024:2023 - 44835 - Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню

Оголошено тендер

522 720.00 UAH
Номер: 2d45e52e59e847f6857343c6b64b6cf1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-19-000341-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Очікувана вартість: 522 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (витратні матеріали для стерилізатора «PL 70/1» - Картридж з стерилізуючим розчином H2O2 (перекисом водню)) НК 024:2023 - 44835 - Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Комунальним підприємством «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради». була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-05-25-012892-a. 02.06.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-05-25-012892-a).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
НК 024:2023: 44835 Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню
Дата опублікування: 19.06.2026 08:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума522 720.00 UAH