-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Очищувач
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-008432-a
Завершена
8 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
9bd6320803fa452990ad4302699cf203
Внутрішній номер закупівлі:
29595755
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-008432-a
Замовник:
Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
23756522
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, проспект Науки, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Долженков Віктор 380573410386 dolgenkov@isma.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 14:15 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 14:15 - 27.06.2026 00:00
Аукціон:
з 29.06.2026 13:08
Період кваліфікації:
27.06.2026 00:00 - 30.06.2026 15:25
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 500.00 Очищувач