• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Очищувач

Оголошено тендер

8 500.00 UAH
Номер: 3723351f98764d5d9024ed4b7324f0db
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-19-003424-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Замовник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Очікувана вартість: 8 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Очищувач
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 19.06.2026 10:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541230 - Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень
Сума2 850.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума5 650.00 UAH