-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна ліфтів) в будівлі Терапевтичного корпусу КНП КОР «Київський обласний онкологічний диспансер» за адресою: вул. Загорівська, 1 у м. Києві (код згідно ДК 021:2015 - 45313000-4- Монтаж ліфтів та ескалаторів)
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-007993-a
Завершена
6 364 765.00
UAH з ПДВ
Номер:
04ba6c30ed6346e882564a8880011ad3
Внутрішній номер закупівлі:
29595315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-007993-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05492261
-
Адреса:
08296, Україна, Київська область, Бучанський район, смт Ворзель, вул.Європейська, будинок 4-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана 380505201774 knp.kood@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45313000-4 Монтаж ліфтів та ескалаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 364 765.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 21:34 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 21:34 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 14:01
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 17.07.2026 16:12
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 364 765.00 Капітальний ремонт (заміна ліфтів) в будівлі Терапевтичного корпусу КНП КОР «Київський обласний онкологічний диспансер» за адресою: вул. Загорівська, 1 у м. Києві (код згідно ДК 021:2015 - 45313000-4- Монтаж ліфтів та ескалаторів)