-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна ліфтів) в будівлі Терапевтичного корпусу КНП КОР «Київський обласний онкологічний диспансер» за адресою: вул. Загорівська, 1 у м. Києві (код згідно ДК 021:2015 - 45313000-4- Монтаж ліфтів та ескалаторів)
Оголошено тендер
6 364 765.00
UAH
Номер:
adeb40fdb6054daba7432c086402f059
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-18-017571-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05492261
-
Адреса:
08296, Україна, Київська область, Бучанський район, смт Ворзель, вул.Європейська, будинок 4-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05492261
-
Адреса:
08296, Україна, Київська область, Бучанський район, смт Ворзель, вул.Європейська, будинок 4-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 364 765.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт (заміна ліфтів) в будівлі Терапевтичного корпусу КНП КОР «Київський обласний онкологічний диспансер» за адресою: вул. Загорівська, 1 у м. Києві (код згідно ДК 021:2015 - 45313000-4- Монтаж ліфтів та ескалаторів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45313000-4 Монтаж ліфтів та ескалаторів
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
18.06.2026 21:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2170 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума6 364 765.00 UAH