• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Печі непобутового призначення (Підігрівач газу типу ПГ-10)

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

Завершена

2 145 644.00 UAH без ПДВ
Номер: 4cc55a90f205490e97080e2920d9b96e
Внутрішній номер закупівлі: 29595172
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-007849-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Мельник Олександра Іванівна 380444612125 melnyk-oi@tsoua.com https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 42340000-1 Печі непобутового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 145 644.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.06.2026 13:48 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2026 13:48 - 01.07.2026 15:00
Аукціон: 02.07.2026 15:31 - 02.07.2026 15:54
Період кваліфікації: 02.07.2026 15:54 - 13.07.2026 11:32
Період завантаження договору: 19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 145 644.00 Печі непобутового призначення (Підігрівач газу типу ПГ-10)