• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Підігрівач газу типу ПГ-10

Оголошено тендер

2 574 772.80 UAH
Номер: d6ba7eda1f0548d1ada6e94540697a4a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-16-016629-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 2 574 772.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Підігрівач газу типу ПГ-10
Примітки: Додано до плану.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42340000-1 Печі непобутового призначення
Дата опублікування: 16.06.2026 17:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 574 772.80 UAH