-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-007042-a
Завершена
70 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
38c0dfc7481243189c27e5708396f817
Внутрішній номер закупівлі:
29594379
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-007042-a
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ханицька Ірина Євгеніївна +380532510476 khanitska.i@pte.poltava.ua http://te.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 13:14 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 13:14 - 29.06.2026 10:00
Аукціон:
з 30.06.2026 13:17
Період кваліфікації:
29.06.2026 10:00 - 02.07.2026 11:05
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 000.00 ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція