-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
70 000.00
UAH
Номер:
4ce11547ceb54a42bb43ded0c520a592
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-19-005845-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
19.06.2026 11:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1. Кабель АВВГ (3х25+1х10)
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.12.2026
2. Кабель з мідними жилами ВВГ (2х1,5)
Кількість
30 метр
Період постачання
до 31.12.2026
3. Кабель з мідними жилами ВВГ (3х2,5)
Кількість
30 метр
Період постачання
до 31.12.2026
4. Кабель з мідними жилами ВВГ (4х25)
Кількість
20 метр
Період постачання
до 31.12.2026
5. Кабель ВВГнг (4х2,5)
Кількість
320 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума70 000.00 UAH