-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (НК 024:2023 41550 Дезінфікуючі засоби для рук, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ, НК 024:2023 47631 Засіб дезінфікувальний для медичних виробів, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ)
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-006640-a
Завершена
216 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
9357d96da1b5402b8d31d7c765fe11ef
Внутрішній номер закупівлі:
29593983
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-006640-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03077871
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Мечникова, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Долгушина +380472335605 kardio_ek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
216 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 12:49 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 12:49 - 27.06.2026 00:00
Аукціон:
з 29.06.2026 15:37
Період кваліфікації:
27.06.2026 00:00 - 29.06.2026 16:09
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴216 500.00 ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (НК 024:2023 41550 Дезінфікуючі засоби для рук, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ НК 024:2023 47631 Засіб дезінфікувальний для медичних виробів, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ)