• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (НК 024:2023 41550 Дезінфікуючі засоби для рук, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ, НК 024:2023 47631 Засіб дезінфікувальний для медичних виробів, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ)

Оголошено тендер

216 500.00 UAH
Номер: b7a1be8e634944e9abb1dc9b3f2fb685
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-19-007583-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 216 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (НК 024:2023 41550 Дезінфікуючі засоби для рук, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ, НК 024:2023 47631 Засіб дезінфікувальний для медичних виробів, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Дата опублікування: 19.06.2026 12:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Браунодерм забарвлений 1000 мл
Код ДК 021:2015: 24455000-8 Дезинфекційні засоби
Кількість 270 флакон
Період постачання (не задано)
Стабімед Фреш 1000 мл
Код ДК 021:2015: 24455000-8 Дезинфекційні засоби
Кількість 54 флакон
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума216 500.00 UAH