-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реактиви та витратні матеріали до Системи аналізу газів крові RAPIDPoint, НК 024:2023: 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 57894 — Шприц для аналізування газів крові IVD (діагностика in vitro) з літію гепарином; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-005109-a
Завершена
704 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c010fde312054350bf81b4824a1274be
Внутрішній номер закупівлі:
29592507
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-005109-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради
«КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ МЕДИЦИНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маріанна Шиба +380678545495 shyba1982r@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
704 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 11:45 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 11:45 - 27.06.2026 11:31
Аукціон:
з 29.06.2026 11:43
Період кваліфікації:
27.06.2026 11:31 - 29.06.2026 12:42
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴704 000.00 Реактиви та витратні матеріали до Системи аналізу газів крові RAPIDPoint, НК 024:2023: 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 57894 — Шприц для аналізування газів крові IVD (діагностика in vitro) з літію гепарином; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу