-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви та витратні матеріали до Системи аналізу газів крові RAPIDPoint, НК 024:2023: 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 57894 — Шприц для аналізування газів крові IVD (діагностика in vitro) з літію гепарином; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу
Оголошено тендер
704 000.00
UAH
Номер:
3eab0eb53b1a48b7b04eba23cb73d714
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-19-005477-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради
«КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ МЕДИЦИНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради
«КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ МЕДИЦИНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
704 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реактиви та витратні матеріали до Системи аналізу газів крові RAPIDPoint, НК 024:2023: 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу; 57894 — Шприц для аналізування газів крові IVD (діагностика in vitro) з літію гепарином; 52858 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.06.2026 11:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ, власні надходження
Сума704 000.00 UAH