• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЦЕГЛА

Торги не відбулися

177 933.33 UAH без ПДВ
Номер: 36105a8f92de4488af7895f094308905
Внутрішній номер закупівлі: 29591393
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-004005-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Контактна особа: Максим Черпатюк 380000000000 omts1@ntec.mk.ua http://www.ntec.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 177 933.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.06.2026 11:09 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2026 11:09 - 27.06.2026 11:00
Аукціон: з 29.06.2026 11:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴177 933.33 Цегла