-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЕГЛА
Оголошено тендер
213 520.00
UAH
Номер:
784160e158f946239a33acb3a0f258bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-19-003751-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
213 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЦЕГЛА
Примітки:
категорія замовника відповідно : п.4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
19.06.2026 10:38
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Ремонтні роботи
-
Дата публікації:
19.06.2026 10:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Цегла червона рядова або еквівалент
Кількість
10000 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Цегла вогнетривка ША-5 або еквівалент
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума213 520.00 UAH