-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Лікарські засоби, МНН: Tofacitinib (Ксельянз))
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-003733-a
Завершена
979 294.00
UAH з ПДВ
Номер:
908f82287f7c4d41b6797d946a228c55
Внутрішній номер закупівлі:
29591132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-003733-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради
«КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ МЕДИЦИНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маріанна Шиба +380678545495 shyba1982r@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
979 294.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 11:29 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 11:29 - 27.06.2026 10:49
Аукціон:
29.06.2026 14:12 - 29.06.2026 14:41
Період кваліфікації:
29.06.2026 14:41 - 29.06.2026 16:34
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴979 294.00 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби, МНН: Tofacitinib (Ксельянз))