-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Лікарські засоби, МНН: Tofacitinib (Ксельянз))
Оголошено тендер
979 294.00
UAH
Номер:
678d6a1cb25e47d388e7f2acb7545410
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-19-003877-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради
«КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ МЕДИЦИНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради
«КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ МЕДИЦИНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
979 294.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція (Лікарські засоби, МНН: Tofacitinib (Ксельянз))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.06.2026 10:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти обласного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2152 - Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛичаківський
Сума979 294.00 UAH