• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту приміщень за адресою: вул. Ювілейна, 80, м. Баштанка, Миколаївська область (з метою облаштування приміщень для поліцейського офіцера громади та КО «Правопорядок»)

Завершена

614 808.00 UAH з ПДВ
Номер: d0e2ce737c1d482697e62bc37cf381c4
Внутрішній номер закупівлі: 29589259
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-001819-a   
Замовник: Баштанська міська рада
Контактна особа: Дашко Олександр Андрійович +380515827105 viddileconom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 614 808.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.06.2026 09:59 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2026 09:59 - 27.06.2026 13:20
Аукціон: з 29.06.2026 13:30
Період кваліфікації: 27.06.2026 13:20 - 29.06.2026 09:01
Період завантаження договору: 05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴614 808.00 Послуги з поточного ремонту приміщень за адресою: вул. Ювілейна, 80, м. Баштанка, Миколаївська область (з метою облаштування приміщень для поліцейського офіцера громади та КО «Правопорядок»)