-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
: Послуги з поточного ремонту приміщень за адресою: вул. Ювілейна, 80, м. Баштанка, Миколаївська область (з метою облаштування приміщень для поліцейського офіцера громади та КО «Правопорядок»)
Оголошено тендер
614 808.00
UAH
Номер:
74cde80da8eb4ded80dd2fca074cecc0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-19-001621-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Баштанська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376469
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, Баштанка, вулиця Героїв Небесної Сотні, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Баштанська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376469
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, Баштанка, вулиця Героїв Небесної Сотні, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
614 808.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
: Послуги з поточного ремонту приміщень за адресою: вул. Ювілейна, 80, м. Баштанка, Миколаївська область (з метою облаштування приміщень для поліцейського офіцера громади та КО «Правопорядок»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.06.2026 09:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
: Послуги з поточного ремонту приміщень за адресою: вул. Ювілейна, 80, м. Баштанка, Миколаївська область (з метою облаштування приміщень для поліцейського офіцера громади та КО «Правопорядок»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяБаштанка
Сума614 808.00 UAH