-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (33162200-5 Інструменти для операційних блоків)
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-000977-a
Завершена
72 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
0c3e7d12ab1a472ea9d1747b8a3b7a75
Внутрішній номер закупівлі:
29588414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-000977-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Редченко +380965491146 kremcrl_fin@ukr.net http://kremenchuk-crl.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
72 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 15:20 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 15:20 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
з 01.07.2026 13:02
Період кваліфікації:
01.07.2026 00:00 - 02.07.2026 16:13
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴72 500.00 ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (33162200-5 Інструменти для операційних блоків)