• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (33162200-5 Інструменти для операційних блоків)

Оголошено тендер

72 500.00 UAH
Номер: 97b54c2982b54f9e8617455063f90465
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-19-000434-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 72 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (33162200-5 Інструменти для операційних блоків)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 19.06.2026 08:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Картридж для лінійного зшиваючо-ріжучого апарату одноразового використання стерильний Technoclip TCYQ-55×3.85(комплектуючі) , або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33162200-5 Інструменти для операційних блоків
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Лінійний зшиваючо-ріжучий апарат з картриджем одноразового використання стерильний Technoclip TCYQ-55×3.85, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33162200-5 Інструменти для операційних блоків
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Картридж для лінійного зшиваючо-ріжучого апарату одноразового використання стерильний Technoclip TCYQ-75×3.85(комплектуючі) , або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33162200-5 Інструменти для операційних блоків
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Лінійний зшиваючо-ріжучий апарат з картриджем одноразового використання стерильний Technoclip TCYQ-75×3.85, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33162200-5 Інструменти для операційних блоків
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Змінні касети зі скобами і ножем до лінійного зшиваючо-ріжучого апарату 55mm (мм), 6 рядів SR55, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33162200-5 Інструменти для операційних блоків
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Лінійний зшиваючо-ріжучий апарат 55mm (мм) з регульованою висотою закриття скобок, незаряджений NTLC55, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33162200-5 Інструменти для операційних блоків
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума72 500.00 UAH