• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Агрохімічна продукція» (Дезінфекційні засоби) (Дезінфекційний засіб для дезінфекції виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів; Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем; Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та медичних відходів)

Завершена

1 283 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 4ccd6300233641c49aee520ecb629066
Внутрішній номер закупівлі: 29585416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-012357-a   
Замовник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
Контактна особа: Олена Шкарапута +380966728027 vmkccreg_med1@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 283 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 16:32 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 16:32 - 26.06.2026 10:00
Аукціон: з 29.06.2026 13:29
Період кваліфікації: 26.06.2026 10:00 - 09.07.2026 09:19
Період завантаження договору: 15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 283 800.00 «Агрохімічна продукція» (Дезінфекційні засоби) (Дезінфекційний засіб для дезінфекції виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів; Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем; Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та медичних відходів)