-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Агрохімічна продукція» (Дезінфекційні засоби) (Дезінфекційний засіб для дезінфекції виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів; Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем; Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та медичних відходів)
Оголошено тендер
1 283 800.00
UAH
Номер:
10d27e3643be47b4a0f1c4d04932b002
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-18-015185-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 283 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Агрохімічна продукція» (Дезінфекційні засоби) (Дезінфекційний засіб для дезінфекції виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів; Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем; Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та медичних відходів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
18.06.2026 16:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 283 800.00 UAH