• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34

Торги не відбулися

1 213 045.20 UAH з ПДВ
Номер: 3c730bcd0fff4930afe742a3f4109837
Внутрішній номер закупівлі: 29585014
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-011946-a   
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Контактна особа: Олександра Вашук +380985019101 alexandraarzdsns@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 213 045.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 16:27 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 16:27 - 26.06.2026 00:00
Аукціон: з 26.06.2026 15:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 213 045.20 Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34