-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34
Оголошено тендер
1 213 045.20
UAH
Номер:
9f459ce1638a4310976d9d06f2b0f541
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-18-014633-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 213 045.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.06.2026 16:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 213 045.20 UAH