-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Асфальтобетонна суміш
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-008007-a
Завершена
38 913 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b4a441145e2141448b608620a3ffc935
Внутрішній номер закупівлі:
29581091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-008007-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 913 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 14:16 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 14:16 - 26.06.2026 10:00
Аукціон:
29.06.2026 11:29 - 29.06.2026 11:58
Період кваліфікації:
29.06.2026 11:58 - 07.07.2026 15:30
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 913 000.00 Асфальтобетонна суміш