• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Асфальтобетонна суміш

Оголошено тендер

38 913 000.00 UAH
Номер: caca48cb66ae446abe7208fcbe356451
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-18-008849-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 38 913 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Асфальтобетонна суміш
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 18.06.2026 13:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума38 913 000.00 UAH