-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-007446-a
Торги відмінено
160 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d614e335e2454bc491ffe55ef44334f2
Внутрішній номер закупівлі:
29580550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-007446-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38512294
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Малиновського будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Петербургська +380973324983 1706lula@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 13:50 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 13:50 - 26.06.2026 10:00
Аукціон:
29.06.2026 13:59 - 29.06.2026 14:22
Період кваліфікації:
29.06.2026 14:22 - 03.07.2026 15:41
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
5244c33939e349b5988c48510556feab
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
09.07.2026 р. м. Вінниця
Щодо прийняття рішення
Порядок денний:
1. Про прийняття рішення про відміну процедури закупівлі ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі – Закупівля) на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами і доповненнями) (далі – Особливості).
2. Про зазначення в електронній системі закупівель підстави для відміни процедури щодо Закупівлі.
Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: № UA-2026-06-18-007446-a
Під час розгляду першого питання порядку денного:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення щодо вимог законодавства у сфері публічних закупівель. При детальному розгляді пропозиції Учасника «ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА» уповноваженою особою було встановлено, що підтвердження виконання вимоги підпункту 3 пункту 2 Додатку №4 до тендерної документації Замовника, а саме «підтвердження відповідності товару технічним вимогам необхідно надати:3) чинний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи або підтвердження державної реєстрації у вигляді витягу з Державного реєстру дезінфекційних засобів України» еквівалентних позицій № 4 «Родентицидний засіб «Щелкунчик зерно» (200г)» та № 5 «Родентицидний засіб «Щелкунчик» брикети» (6 кг)» відсутнє. Надана в складі тендерної пропозиції Учасника «ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА» копія листа « МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ, ДОВКІЛЛЯ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ Мінекономіки» щодо реєстрації препаратів, в якому зазначено , а саме «Мінекономіки відповідно до Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1996 № 295, повідомляє про державну реєстрацію препаратів, в тому числі "Щелкунчик, (Лускунчик) ПР (RB)» Реєстраційний номер в Державному реєстрі № 17389», підтверджує реєстрацію даного засобу у «Державному реєстрі пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», а не у «Державному реєстру дезінфекційних засобів України» .
Отже, враховуючи відсутність в тендерній пропозиції Учасника «ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА» підтвердження виконання вимоги підпункту 3 пункту 2 Додатку №4 до тендерної документації Замовника «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі» стосовно еквівалентних позицій № 4 «Родентицидний засіб «Щелкунчик зерно» (200г)» та № 5 «Родентицидний засіб «Щелкунчик» брикети» (6 кг)» тендерна пропозиція Учасника «ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА» не відповідає умовам технічної специфікації згідно вимог Замовника.
Але , оскільки згідно протоколу щодо прийняття рішення уповноваженою особою б/н від 03.07.2026 р. помилково визначено переможцем процедури відкритих торгів та прийняти рішення про намір укласти договір з ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА по закупівлі ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації) (ідентифікатор UA-2026-06-18-007446-a) , на цьому етапі проведення процедури закупівлі дане порушення неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Під час розгляду другого питання порядку денного:
Згідно з пунктом 50 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення.
Таким чином, необхідно зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі.
ВИРІШИЛА:
1. Відмінити Закупівлю на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей.
2. Зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі.
Уповноважена особа Замовника Фахівець з публічних закупівель Юлія ПЕТЕРБУРГСЬКА
Період оскарження:
09.07.2026 09:19 - 20.07.2026 00:00
Дата опублікування:
09.07.2026 09:19
Дата виконання:
20.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴160 000.00 ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)