-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-007446-a
Торги відмінено
160 000.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
18.06.2026 13:50 - 23.06.2026 00:00
Вимога
Є відповідь
ВИМОГА ЩОДО ВІДМІНИ ТОРГІВ
Номер:
fe8e9b9f96e2467488566404270a4fd6
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-18-007446-a.a1
Назва:
ВИМОГА ЩОДО ВІДМІНИ ТОРГІВ
Вимога:
ДУ“ВІННИЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ”
ідентифікатор закупівлі UA-2026-06-18-007446-a
Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)
ДК 021:2015:24450000-3
ВИМОГА ЩОДО ВІДМІНИ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ
Відповідно до ПРОТОКОЛУ ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ ВІД 03.07.2026 року учасник ФОП Сергійчук Ірина Юріївна визнана переможцем процедури відкритих торгів.
В протоколі зазначено, що “При детальному розгляді та перевірці відповідності тендерної пропозиції Учасника ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА вимогам, встановленим у тендерній документації в Додатку 4, відповідальною особою за підготовку технічного завдання по закупівлі, а саме: Хитруком В.О. було встановлено наступне: тендерна пропозиція відповідає технічним, якісним та кількісним характеристикам, які зазначені в ТД в Додатку № 4, в тому числі документи, які повинен надати учасник для підтвердження відповідності зазначеним характеристикам товару, що закуповується. “
Однак, ми вважаємо, що учасник ФОП Сергійчук Ірина Юріївна не виконав вимогу пп.3 п.2 Додатку №4 до тендерної документації Замовника, а саме “2.Для підтвердження відповідності товару технічним вимогам необхідно надати:
3) Засіб повинен мати чинний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи або підтвердження державної реєстрації у вигляді витягу з Державного реєстру дезінфекційних засобів України.”
стосовно наступних позиції своєї тендерної пропозиції:
4. Родентицидний засіб “Щелкунчик зерно” (200г)
5. Родентицидний засіб “Щелкунчик брикети” (6кг)
оскільки не надав ані висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, ані витяг з Державного реєстру дезінфекційних засобів на ці препарати.
Також, учасник ФОП Сергійчук Ірина Юріївна в складі своєї тендерної пропозиції не виконав вимогу пп.1 п.2 Додатку№4 до тендерної документації Замовника, а саме “2. Для підтвердження відповідності товару технічним вимогам необхідно надати 1) копію інструкції з використання;”, оскільки надана учасником ІНСТРУКЦІЯ по використанню клейової пастки проти комах SPIIMAI стосується ( див. по тексту Інструкції) клейових пасток для літаючих комах, а відповідно до Технічних вимог предметом закупівлі є клейові пастки для тарганів та повзаючих комах.
Якщо Замовник відхиляє нашу пропозицію ФОП Ярко Лариса Володимирівна “у зв’язку з тим, що тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей” (з чим ми погоджуємось), але закриває очі на ідентичні недоліки в документах пререможця, це повинно розцінюватись як порушення принципів об'єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозиці, пряме порушення рівності та ст.5 Закону України “Про публічні закупівлі”.
Рішення про визначення переможцем ФОП Сергійчук Ірина Юріївна є неправомірним, прийнятим із грубим порушенням вимог Тендерної документації та пункта 44 Особливостей, затверджених Постановою КМУ №1178.
З огляду на вищенаведене
ВИМАГАЄМО:
- Відмінити торги по закупівлі UA-2026-06-18-007446-a на підставі пп.2 пункту 50 Особливостей №1178 у зв'язку із неможливістю усунення порушень законодавства в сфері публічних закупівель.
У разі ігнорування цієї вимоги та підписання договору з порушником, інформація про виявлені факти буде передана до Держаудитслужби для проведення моніторингу закупівлі і притягнення посадових осіб Замовника до відповідальності згідно ст.164-14 КУпАП.
ФОП Ярко Лариса Володимирівна, РНОКПП 2107601047, 068 6075714 05.07.2026р
Пов'язані документи:
Замовник
- протокол вимога.pdf 08.07.2026 09:55
Дата подачі:
05.07.2026 20:15
Вирішення:
08.07.2026 року м. Вінниця
Керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» та постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», Уповноваженою особою винесено на порядок денний розгляд наступних питань.
Порядок денний:
1. Про розгляд вимоги № UA-2026-06-18-007446-a.a1 наданої в межах закупівлі: ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації) (Ідентифікатор закупівлі № UA-2026-06-18-007446-a).
По першому питанню:
29.04.2025 р. Уповноваженою особою Замовника було оприлюднено через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації) (Ідентифікатор закупівлі № UA-2026-06-18-007446-a).
По першому питанню:
05.07.26, о 20:15 по даній закупівлі отримано вимогу № UA-2026-06-18-007446-a.a1 наступного змісту : «ДУ“ВІННИЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ”
ідентифікатор закупівлі UA-2026-06-18-007446-a
Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)
ДК 021:2015:24450000-3
ВИМОГА ЩОДО ВІДМІНИ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ
Відповідно до ПРОТОКОЛУ ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ ВІД 03.07.2026 року учасник ФОП Сергійчук Ірина Юріївна визнана переможцем процедури відкритих торгів.
В протоколі зазначено, що “При детальному розгляді та перевірці відповідності тендерної пропозиції Учасника ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА вимогам, встановленим у тендерній документації в Додатку 4, відповідальною особою за підготовку технічного завдання по закупівлі, а саме: Хитруком В.О. було встановлено наступне: тендерна пропозиція відповідає технічним, якісним та кількісним характеристикам, які зазначені в ТД в Додатку № 4, в тому числі документи, які повинен надати учасник для підтвердження відповідності зазначеним характеристикам товару, що закуповується. “
Однак, ми вважаємо, що учасник ФОП Сергійчук Ірина Юріївна не виконав вимогу пп.3 п.2 Додатку №4 до тендерної документації Замовника, а саме “2.Для підтвердження відповідності товару технічним вимогам необхідно надати:
3) Засіб повинен мати чинний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи або підтвердження державної реєстрації у вигляді витягу з Державного реєстру дезінфекційних засобів України.”
стосовно наступних позиції своєї тендерної пропозиції:
4. Родентицидний засіб “Щелкунчик зерно” (200г)
5. Родентицидний засіб “Щелкунчик брикети” (6кг)
оскільки не надав ані висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, ані витяг з Державного реєстру дезінфекційних засобів на ці препарати.
Також, учасник ФОП Сергійчук Ірина Юріївна в складі своєї тендерної пропозиції не виконав вимогу пп.1 п.2 Додатку№4 до тендерної документації Замовника, а саме “2. Для підтвердження відповідності товару технічним вимогам необхідно надати 1) копію інструкції з використання;”, оскільки надана учасником ІНСТРУКЦІЯ по використанню клейової пастки проти комах SPIIMAI стосується ( див. по тексту Інструкції) клейових пасток для літаючих комах, а відповідно до Технічних вимог предметом закупівлі є клейові пастки для тарганів та повзаючих комах.
Якщо Замовник відхиляє нашу пропозицію ФОП Ярко Лариса Володимирівна “у зв’язку з тим, що тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей” (з чим ми погоджуємось), але закриває очі на ідентичні недоліки в документах пререможця, це повинно розцінюватись як порушення принципів об'єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозиці, пряме порушення рівності та ст.5 Закону України “Про публічні закупівлі”.
Рішення про визначення переможцем ФОП Сергійчук Ірина Юріївна є неправомірним, прийнятим із грубим порушенням вимог Тендерної документації та пункта 44 Особливостей, затверджених Постановою КМУ №1178.
З огляду на вищенаведене
ВИМАГАЄМО:
- Відмінити торги по закупівлі UA-2026-06-18-007446-a на підставі пп.2 пункту 50 Особливостей №1178 у зв'язку із неможливістю усунення порушень законодавства в сфері публічних закупівель.
У разі ігнорування цієї вимоги та підписання договору з порушником, інформація про виявлені факти буде передана до Держаудитслужби для проведення моніторингу закупівлі і притягнення посадових осіб Замовника до відповідальності згідно ст.164-14 КУпАП.
ФОП Ярко Лариса Володимирівна, РНОКПП 2107601047, 068 6075714 05.07.2026р»
Уповноважена особа розглянула вимогу № UA-2026-06-18-007446-a.a1 та повідомляє наступне:
Тендерна документація Замовника містить такі вимоги: Додаток №4 до тендерної документації «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі» , а саме «1. Технічні та якісні характеристики, форма випуску товару повинні відповідати таким, що вказані в тендерній документації. У випадку якщо учасником у складі тендерної пропозиції запропоновано еквівалентні товари, то на такі товари наявність еквівалентності повинна бути підтверджена наданням порівняльної таблиці з детальною порівняльною характеристикою запропонованого учасником товару та товару, що визначений в цьому Додатку, а також копіями : інструкцій з використання або сертифікат/паспорт якості від виробника або інший документ, що підтверджують відповідність товару заявленим характеристикам.
2. Для підтвердження відповідності товару технічним вимогам необхідно надати:
1) копією інструкції з використання ;
2) сертифікат або паспорт якості від виробника або інший документ, що підтверджує якість товару;
3) Засіб повинен мати чинний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи або підтвердження державної реєстрації у вигляді витягу з Державного реєстру дезінфекційних засобів України.
Всі документи мають бути на українській мові, документи на іноземній мові мають супроводжуватись перекладами.
3. Залишковий термін придатності товарів на момент постачання повинен складати не менше 70% загального терміну їх зберігання, встановленого в інструкції по використанню (Учасник повинен надати гарантійний лист про залишковий термін придатності).
4. Учасник повинен забезпечувати належні умови зберігання і транспортування запропонованих товарів»
Стосовно виконання вимоги підпункту 1 пункту 2 Додатку №4 до тендерної документації Замовника, щодо підтвердження відповідності товару технічним вимогам необхідно надати:
1) копію інструкції з використання еквівалентної позиції № 6 «Клейова пастка «Спіймай» для вилову гризунів» Учасником «ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА» надано копію інструкції з використання під назвою «ІНСТРУКЦІЯ по використанню клейової пастки проти мишей SPIMAI» , яка знаходиться у складі файлу «Частина технічна_документи на товар.pdf», що суперечить заяві учасника «ФОП Ярко Лариса Володимирівна», який подав вимогу, про не надання підтвердження пп 1.п. 2 відповідності товару технічним вимогам, щодо еквівалентної позиції № 6 «Клейова пастка «Спіймай» для вилову гризунів» Учасником «ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА».
Стосовно виконання вимоги підпункту 3 пункту 2 Додатку №4 до тендерної документації Замовника, щодо підтвердження відповідності товару технічним вимогам необхідно надати
3) чинний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи або підтвердження державної реєстрації у вигляді витягу з Державного реєстру дезінфекційних засобів України еквівалентних позицій № 4 «Родентицидний засіб «Щелкунчик зерно» (200г)» та № 5 «Родентицидний засіб «Щелкунчик» брикети» (6 кг)» Учасником «ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА» надано копію листа «МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ, ДОВКІЛЛЯ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ Мінекономіки» щодо реєстрації препаратів, в якому зазначено , а саме «Мінекономіки відповідно до Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1996 № 295, про державну реєстрацію препаратів, в тому числі "Щелкунчик, (Лускунчик) ПР (RB)» Реєстраційний номер в Державному реєстрі № 17389». Відповідальною особою з технічних питань було стверджено , що даний лист підтверджує державну реєстрацію та є заміною витягу з Державного реєстру дезінфекційних засобів України, та надано експертний висновок від 03.07.2026 р. , про те , що пропозиція Учасника «ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА» повністю відповідає необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі .
Після подання вимоги «ФОП Ярко Лариса Володимирівна» та при детальному розгляді пропозиції Учасника «ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА» уповноваженою особою було встановлено, що надана копія листа « МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ, ДОВКІЛЛЯ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ Мінекономіки» щодо реєстрації препаратів, в якому зазначено , а саме «Мінекономіки відповідно до Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1996 № 295, повідомляє про державну реєстрацію препаратів, в тому числі "Щелкунчик, (Лускунчик) ПР (RB)» Реєстраційний номер в Державному реєстрі № 17389», підтверджує реєстрацію даного засобу у «Державному реєстрі пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», а не у «Державному реєстру дезінфекційних засобів України» , що суперечить вимозі підпункту 3 пункту 2 Додатку №4 до тендерної документації Замовника.
Враховуючи вище зазначене, в тендерній пропозиції Учасника «ФОП СЕРГІЙЧУК ІРИНА ЮРІЇВНА» підтвердження виконання вимоги підпункту 3 пункту 2 Додатку №4 до тендерної документації Замовника стосовно еквівалентних позицій № 4 «Родентицидний засіб «Щелкунчик зерно» (200г)» та № 5 «Родентицидний засіб «Щелкунчик» брикети» (6 кг)» відсутнє. На даному етапі проведення процедури закупівлі , відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги уразі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
ВИРІШИЛА:
1. Задовільнити вимогу № UA-2026-06-18-007446-a.a1 , подану в межах закупівлі ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації) (Ідентифікатор закупівлі № UA-2026-06-18-007446-a).
По першому питанню:
2. Дане рішення оприлюднити в порядку та строки, передбачені чинним законодавством
Уповноважена особа Замовника
Фахівець з публічних закупівель Юлія ПЕТЕРБУРГСЬКА
Статус вимоги:
Задоволено