• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція

Завершена

93 300.00 UAH з ПДВ
Номер: ea5b1eff08734f5aaca419f5ef035e02
Внутрішній номер закупівлі: 29580504
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-007396-a   
Замовник: КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва
Контактна особа: Рабенко Надія Михайлівна +380442803610 kp-pechersk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 93 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 13:50 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 13:50 - 26.06.2026 00:00
Аукціон: з 26.06.2026 13:19
Період кваліфікації: 26.06.2026 00:00 - 26.06.2026 11:57
Період завантаження договору: 02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴93 300.00 Мобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція