-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Оголошено тендер
93 300.00
UAH
Номер:
ff55aa57cc074fac91a49bd59754197d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-18-008879-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
35692211
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, Київ, пров. Івана Мар’яненка, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
35692211
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, Київ, пров. Івана Мар’яненка, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
93 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Дата опублікування:
18.06.2026 13:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума93 300.00 UAH