-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Листи металеві
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-007038-a
Торги не відбулися
11 479.81
UAH з ПДВ
Номер:
35f7f080272e414f89b998ce9131d152
Внутрішній номер закупівлі:
29580143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-007038-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Штурхацький +380967846208 dimasturhackij26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 479.81 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 13:32 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 13:32 - 26.06.2026 07:00
Аукціон:
з 29.06.2026 15:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 479.81 Листи металеві