• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Листи металеві

Оголошено тендер

11 479.81 UAH
Номер: 42d1322d0a6240fe93fb8f6a8e186ffd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-18-008577-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
Замовник: 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
Очікувана вартість: 11 479.81 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Листи металеві
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.06.2026 13:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума11 479.81 UAH