-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні вироби (підгузки, пелюшки, прокладки)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-006944-a
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
68c9f1ed1c974212b6b81f2c15226459
Внутрішній номер закупівлі:
29580047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-006944-a
Замовник:
РЖИЩІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20623513
-
Адреса:
09230, Україна, Київська область, місто Ржищів, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Євлах +380506672311 rzhyshiv_pansionat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 13:40 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 13:40 - 26.06.2026 00:00
Аукціон:
з 26.06.2026 13:44
Період кваліфікації:
26.06.2026 00:00 - 26.06.2026 13:43
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 500 000.00 Медичні вироби (підгузки, пелюшки, прокладки)